ULASIM

İzmir'e 50 km,

Adnan Menderes Havaalanı'na 60 km uzaklıktadır.

Aracınız ile;

Seferihisar kavşaktan Sığacık yöüne dönün, yol ayrımından sola (eski sığacık caddesi) dümdüz devam edin,İZSU'dan 100 metre sonraki ilk toprak yoldan sola dönün, teos sanat kampının içinde bulunuyor. 

Havaalanından VIP transfer servisi 1-3 kişi binek araç ile 150 tl dir.

Toplu  taşıma ile havaalanından;

İzban metro ile Tepeköy yönüne binip, sadece 1 durak sonra olan "Cumaovası" durağında iniyorsunuz.

Durak çıkışında belediye otobüs duraklarından "829" nolu araç ile Seferihisarda inip, Migros'un önündeki taksi durağından taksi ile kampa gelmeniz ilk varışta eşyalarınız ile en hızlı ve en kolay yol olacaktır. Taksi durağı ile kamp arası 4 km.dir. Güncel taksi fiyatını öğrenmek için Seferihisar Taksi tel: 05354113055

 

Toplu taşıma ile İzmir'den;

Fahrettin altay metro çıkışı,Üçkuyulardan Seferihisar dolmuşlarıyla Seferihisar kavşakta inip;

Migros'un önündeki taksi durağından taksi ile kampa gelmeniz ilk varışta eşyalarınız ile en hızlı ve en kolay yol olacaktır. Taksi durağı ile kamp arası 4 km.dir. Güncel taksi fiyatını öğrenmek için Seferihisar Taksi tel: 05354113055

VEYA

"seferihisar sahilleri" dolmuşlarıyla kaleiçinde inerek kampa yürüyebilir veya sığacık taksi durağından taksiye 10 tl ye ulaşabilirsiniz.

(Karşıyaka dan gelecek konuklarımız Bostanlı- Üçkuyular feribotu ile Fahrettin altay a daha hızlı ulaşabilirler.)

Toplu Taşıma ile OTOGAR dan 

Hemen hemen her otobüs firmasının Üçkuyulara olan ücretsiz servislerden faydalanabilirsiniz. Diğer adımlar için yukarıdaki adımları takip edebilirsiniz. İstanbuldan otobüs ile gelecek konuklarımız Kamil Koç firmasının Seferihisar seferlerini sorgulamalarını tavsiye ederiz. Böylece fazla aktarma yapmadan ulaşabilirsiniz.

KONUM

Sığacık"ın merkezi olan kaleiçine ve marinaya yürüyerek ortalama 15 dakika,araba ile 3 dakikada ulaşabilirsiniz. Bölgenin mavi bayraklı en güzel ve kampa en yakın plajı Akkum'a ise yürüyerek 30 dakika araba ile 5 dakikada gidebilirsiniz.Bisiklet kiralamak isterseniz günlük 35 tl ye kamptan alabilirsiniz. 

  • Teos antik kentine 2.7 km

  • Seferihisar merkeze 4.5 km

  • Urla 21 km

  • Çeşme alaçatı 56 km

  • Kuşadası 78 km  

 uzaklıktadır.​

Sığacık 139/6 sokak No:14 Seferihisar 35460 İZMİR

TEL: +90 541 8140914

E-MAIL: info@monacamp.com

Takip edin

  • Facebook Reflection
  • Instagram Social Icon
  • Trip Advisor Social Icon

© 2017 by monacamp  

WD:OBA