ULASIM

İzmir'e 50 km,

Adnan Menderes Havaalanı'na 60 km uzaklıktadır.

Aracınız ile;

Seferihisar kavşaktan Sığacık yönüne dönün, yol ayrımından sola (eski sığacık caddesi) dümdüz devam edin,İZSU'dan 100 metre sonraki ilk toprak yoldan sola dönün, teos sanat kampının içinde bulunuyor. 

Havaalanından VIP transfer servisi 1-3 kişi binek araç ile ulaşım fiyatları için bizi arayınız.

Toplu  taşıma ile havaalanından;

202 no lu "Havalimanı-Cumhuriyet meydanı" hattına binip, "Fahrettin Altay Meydan 9" durağında iniyorsunuz. İZTAŞIT ile 975 nolu otobüs ile "Sığacık yol ayrımı" durağında inip, Migros'un önündeki taksi durağından taksi ile kampa gelmeniz ilk varışta eşyalarınız ile en hızlı ve en kolay yol olacaktır. Taksi durağı ile kamp arası 4 km.dir. Güncel taksi fiyatını öğrenmek için Seferihisar Taksi tel: 05354113055

 

Toplu taşıma ile İzmir'den;

Fahrettin altay metro çıkışı,Üçkuyulardan İZTAŞIT ile (975 nolu otobüs ulamışa uğramadığı için daha kısa sürer) "Sığacık yol ayrımı" durağında inip;

Migros'un önündeki taksi durağından taksi ile kampa gelmeniz ilk varışta eşyalarınız ile en hızlı ve en kolay yol olacaktır.

975 iztaşıt sefer saatleri için tıklayınız. Taksi durağı ile kamp arası 4 km.dir. Güncel taksi fiyatını öğrenmek için Seferihisar Taksi tel: 05354113055

VEYA

"seferihisar sahilleri" dolmuşlarıyla kaleiçinde inerek kampa yürüyebilir veya sığacık taksi durağından taksiyle ulaşabilirsiniz.

(Karşıyaka dan gelecek konuklarımız Bostanlı- Üçkuyular feribotu ile Fahrettin altay a daha hızlı ulaşabilirler.)

Toplu Taşıma ile OTOGAR dan 

Hemen hemen her otobüs firmasının Üçkuyulara olan ücretsiz servislerden faydalanabilirsiniz. Diğer adımlar için yukarıdaki adımları takip edebilirsiniz. İstanbuldan otobüs ile gelecek konuklarımız Kamil Koç firmasının Seferihisar seferlerini sorgulamalarını tavsiye ederiz. Böylece fazla aktarma yapmadan ulaşabilirsiniz.

KONUM

Sığacık"ın merkezi olan kaleiçine ve marinaya yürüyerek ortalama 15 dakika,araba ile 3 dakikada ulaşabilirsiniz. Bölgenin mavi bayraklı en güzel ve kampa en yakın plajı Akkum'a ise yürüyerek 30 dakika araba ile 5 dakikada gidebilirsiniz.Bisiklet kiralamak isterseniz günlük 35 tl ye kamptan alabilirsiniz. 

  • Teos antik kentine 2.7 km

  • Seferihisar merkeze 4.5 km

  • Urla 21 km

  • Çeşme alaçatı 56 km

  • Kuşadası 78 km  

 uzaklıktadır.​