top of page

ÇOCUKLU AİLE KAMPLARI

Bir karavanın önünde çuval yarışı yapan bir grup çocuk

Ara tatillerde, bahar sezonu haftasonları gibi belirli tarihlerde ÇOCUKLU AİLELERE ÖZEL olarak kamplar düzenliyoruz. Bu özel düzenlenen kamplarımız alanında tecrübeli eğitmenler ve sanatçılar tarafından yönetiliyor.  Çocuklarımız bolca eğlenip öğrenirken, ebeveynler ise güzelce dinleniyorlar. Farkımız ise sadece çocukları değil aynı zamanda ebeveynleri de düşünerek çok renkli bir içerikle birlikte karavan deneyimi de yaşatmak.

03D0D8C7-6604-4781-A4CD-25A24281C162.png

Kendi çadırınla gel, kendi çadırında kal %40 indirimli. (Kişi sayısına göre hesaplanır.)

Neler Dahil?

Karavan ve Tiny House Konaklaması, serpme kahvaltı,akşam yemekleri, ateşte marşmelov, sanat ve bilim atölyeleri, açıkhava oyunları, müzik ve dans, sihirbazlık gösterileri, ebevenyler için ise doğa yürüyüşleri, canlı müzik jazz saati, zeytinyağı tadım atölyesi

Öğle yemeği?

Kendiniz evinizde hazırlayıp getirebilirsiniz veya kampta kendiniz hazırlayabilirsiniz. Tüm temel mutfak malzemelerinin olduğu ortak mutfağımızı ve mangal alanımızı kullanabilirsiniz. Her karavanda kendinize ait buzdolaplarında getirdiğiniz yiyecekleri muhafaza edebilirsiniz. Eğer yemek ile uğraşmak istemezseniz de Mona Cafe'den sipariş verebilirsiniz. Serbest öğle yemeği saatlerinde yürüme mesafesindeki Seferihisar merkezdeki her bütçeye uygun restorantlara veya 5km uzaklıktaki Sığacık kaleiçine gidebilirsiniz. 

Kaç yaş çocuk için uygun?

Etkinlikler 6-12 yaş için uydundur. 6 yaştan küçük çocukların ebeveynlerin gözetiminde olması gerekir. Oyun ablalarımız hepimize yardımcı olacaktır.

Kışın soğuk olur mu? Üşür müyüz? Yağmurlu havalarda ne yapacağız?

7 yıldır yaz ve kış tüm yıl boyunca hizmet veren bir tesisiz. Çok sayıda çocuk kampı tecrübe ettik ve her koşul için hazırlıklarımız tamdır. Karavanlar ve tiny house ısı yalıtımlı ve klimalıdır. Hepsinde battaniye, yorgan, dışarıda üzerinize alacağınız şallara kadar yedekleriyle birlikte mevcuttur. Konaklamada ısınma kesinlikle problem değildir ve üşümezsiniz. Bebekler ile dahi rahatlıkla konaklanabilir. Bununla birlikte etkinliklerimiz çoğunlukla açıkhava aktiviteleri ile dolu olduğu için normalde dışarıya kışın nasıl çıkıyorsanız o şekilde hazırlıklı gelmenizi tavsiye ederiz. Her akşam kamp ateşimizi yakarız, cafede ise şöminemiz sıcacık yanar. Yağmurlu havalarda etkinliklerimiz kapalı alan aktivitelerine çevrilerek devam eder. Eğer hava durumu kamp yapmayı engelleyecek ve keyifsiz bir hale getirecek kadar olumsuz olursa kampı iptal ederiz ve yapılan ödemenin tamamını iade ederiz. 

Kaç aile katılıyor?

6 karavan ve 1 tiny house olmak üzere toplamda 7 konaklama birimi için 7 aile katılabilir. Butik bir çocuk kampıdır. 

İkinci gün tüm etkinliklere katılıp gece konaklamadan dönmek istiyorum.Yine aynı ücreti mi ödeyeceğim?

Erken ayrılmanız durumunda %10 indirimden faydalanabilirsiniz. 

Özel kamp tarihleri haricinde çocuk ile gelemez miyiz?

Tabii ki dilediğiniz zaman gelebilirsiniz. Özel çocuk kampları haricinde konseptimiz sadece kahvaltı dahil konaklama şeklindedir, akşam yemeği ve etkinlikler yoktur bu sebeple de fiyatlandırması farklıdır. Standart konseptte geldiğinizde çocuklarınız ile yapacağınız aktiviteleri kendiniz yapabilirsiniz. 

Etkinliklerin içerik detayları nelerdir?

Etkinlik ve atölyeler kayıtlar alındıktan sonra ortaya çıkan yaş gruplarına göre ayrılır, hava durumuna ve ilgiye göre revize edilebilir. Bu konudaki sorularınız veya danışmak istedikleriniz varsa işbirliği yaptığımız Değişik Okul'dan Taşkın Genç ile iletişime geçebilirsiniz. 05413138791 

logo2.png
Kamp Programı (2).png
sari renkli bir karavanin onunde ip yarisi yapan cocuklar
bottom of page